06 Ekim 2015 Sali - 01:16:40

ASSUBAY HABERSelçuk İÇER     26 Kasım 2010 08:21 | Kadıköy / İSTANBUL
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınızTEPKİ VE UYARI.
STAR GAZETESİ YAZARI SN Ahmet KEKEÇ
GENERALLERİN AÇIĞA ALINMASI SİZİ NEDEN GERİYOR başlıklı yazınızda ""Assubay Çavuşları racon keserdi,Başbakan tokatlarlardı,Başbakan tartaklarlardı"" şeklindeki asılsız,mesnetsiz satırlarınız dan dolayı sizleri şiddetle kınıyoruz.Halkın müşterek sesi olmanız gerekirken belli güçlere şirin görünme adına bir zümreyi suçlamanız mertçe bir yaklaşım değildir.Assubaylar TSK nın *** unsurudur.Emekçidir en çok şehit ve gazisi olan meslek gurubudur.Kimi kimlere hedef gösteriyorsunuz?Amacınız nedir?Hangi Başbakanlar Tokatlanmış ve tartaklanmıştır.Açıklayınız.Haddinizi aşan asılsız suçlayıcı bu ifadelerinizden dolayı(Yasal haklarımız saklı kalmak kaydıyla) sizi derhal özür dilemeniz hususunda uyarıyoruz.

Selçuk İÇER
E.Bnd.Kd.Bçvş
İlerici E.Asb.lar Hareketi Sözcüsü.
Selçuk İÇER     26 Kasım 2010 08:13 | Kadıköy / İSTANBUL
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
Ahirete intikal edenlere Yüce ALLAH rahmet eylesin.Mekanları cennet olsun.Geride kalanlara sabırlar dilerim.

YÖNETİCİ     23 Kasım 2010 10:51 |
Sayın Meslektaşım A.ÖZTAŞ:
Selçuk ve Kurupınar ailelerinin acı kayıplarından dolayı üzüntümü paylaşır geride kalan eş dost,akrabalarına sabırlar temenni ederim.BÜlent NAMLI ve Ailesi

Not:Web sitenizde taziye mesajımı yazamadığımdan şahsınıza iletmek üzere cevapladım.Saygılarımla.Karşıyaka/İZMİR Em.Hv.Assb.1970

YÖNETİCİ     22 Kasım 2010 20:46 | ANTALYA
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız http://www.antalyaeastsubaylar.org
Değerli arkadaşlar
ANTALYA Temad üyesi Sayın Em.P.Astsb.S.Ahmet KURUPINAR(1967 MEZUNU)’ın uzun süredir rahatsız olan eşi vefat etmiş olup21 KASIM 2010 günü ANTALYA/Uncalı mezarlığına defnedilmiştir. Geride kalan Sayın S.Ahmet KURUPINAR’a yakınlarına baş sağlığı dileriz.
S:AHMET KURUPINAR CEP: 0 537 634 36 76

Ayrıca 21 KASIM 2010 günü ANTALYA-KAYSERİ arasında elim bir trafik kazasında ANTALYA Temad üyesi Em.Bad.Astsb.Seyfi SELÇUK(1975 MEZUNU)’un eşi vefat etmiştir. Değerli arkadaşımızın eşi 22 KASIM 2010 günü KAYSERİ’ de defnedilmiştir. Geride kalan Sayın Seyfi SELÇUK ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
SEYFİ SELÇUK CEP : 0 536 688 97 56

ANTALYA TEMAD BAŞKANLIĞI

Selçuk İÇER     18 Kasım 2010 16:31 | Kadıköy /İSTANBUL
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
Değerli Dava Arkadaşlarım; Mücadelesine gönülden inanmış cesur dava adamları olarak "" İLERİCİ E.ASSUBAYLAR HAREKETİ"" adı altında "" DAVAMIZ BİR YOLUMUZ BİR"" ilkesiyle İnsanlık ve Meslek onurumuza sahip çıkma ve mücadeleyi ileriye götürme adına hareketi oluşturduk..İLERİCİ HAREKET,TARAFSIZ,YANSIZDIR.İLKESİ ORTAK MÜCADELEYE DESTEKTİR.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Selçuk İÇER
İlerici.E.Assubaylar Hareketi Sözcüsü

AHMET ÇAM     17 Kasım 2010 12:57 | izmir
Arkadaşlarım;
Assubayların HAKLARININ kendilerine teslim edilmemesinde en büyük ROLÜ oynayanlar için sizlere günün SÖZÜNÜ seçtim,
beğenecek misiniz?
"VEFASIZLIK KİŞİLERİN EN BÜYÜK ERDEM EKSİKLİĞİDİR"
Arkadaşlarım bizlere bugüne kadar HAKLARINIZI vereceğiz,ASSUBAY DEVRİMLERİNİ yapacağız diyerek sözlerinde durmayan kişilerin ERDEMLİ kişiler olmadığı ortaya çıkmıştır. Bu meziyete SAHİP olmayanların SÖZLERİNE de sahip olmamaları doğal değil midir.Bu kişiler hem VEFASIZ,hemde ERDEM sahibi değimişler.Erdemsiz kişiler VEFAYI sadece bir SEMT ismi olarak bilirler.
Bundan sonra ERDEM sahibi VEFALI YETKİLİLERLE karşılaşmak dileklerimle esen kalın.

AHMET ÇAM     16 Kasım 2010 21:53 | izmir
ahmet ÇAM
ASSUBAYLAR T.C. VATANDAŞI DEĞİL Mİ ?
Sayın;
T.C. CUMHURBAŞKANINA,
T.C. BAŞBAKANINA,
T.C. HÜKÜMETİNİN bağımsız, kendi hür iradeleriyle,hiç bir baskı altında kalmadan karar verebilen YÜCE MECLİSİN yetkililerine sesleniyorum.

Ülkemizde ANAYASA nın var oluşunun sebebi ŞEKLEN MİDİR? Yoksa GERÇEKTEN UYGULANMAK için midir?

Eğer ANAYASA da belirtilen KURALLAR uygulanıyor ve geçerliyse;
Bugüne kadar ASSUBAYLARA karşı UYGULANANLAR ANAYASANIN İHLALİ DEĞİL MİDİR.
ANAYASADA HİÇ BİR KİŞİYE, SINIFA ZÜMREYE AYRICALIK TANINMAZ MD si VAR OLDUĞUNA göre;
1.Neden Herkes 1/4 dereceye yükselebildiği halde bu derece ASSUBAYLARA yasaktır.
2.MYO mezunlarından Polis ve benzerleri 9/2 den göreve başlayıp ENGELSİZ 1/4 dereceye yüselebilirken ASSUBAYLARA bu derece NEDEN yasaklanmış 9/1 ve 1/3 derece uygun görülmüştür.
3.Yapılacağı söylenilen İNTİBAKLAR NEDEN hala yapılmamıştır.
4.Tüm kamu personeli ve emeklilerine yapılan İYİLEŞTİRMELER NEDEN yıllardır ASSUBAYLARA yapılmamış,ASSUBAYLAR uygulamaların dışında bırakılmıştır.
Assubaylara ÜLKEMİZDE yapılan AYIRIMLAR saymakla bitmez,tükenmez.
Sayın YETKİLİLER şayet TÜRKİYEDE hiç bir kişiye ve zümreye AYRICALIK yapılmaz DİYEBİLİYORSANIZ,yukarıda belirtilen HUSUSLAR yıllardır ASSUBAYLARA DAYATMA şeklinde sürdürülmüş ve halende devam etmektedir.
Eğer gerçekten YETKİLİ ve YETKİNİZİ kullanabiliyorsanız ASSUBAYLARA UYGULANAN bu çifte STANDARTI durdurun,bu yanlış uygulamaları sonlandırın ki,biz ASSUBAYLAR olarak ÜLKEMİZDE ANAYASANIN VARLIĞINA ve UYGULANDIĞINA inanalım.

erhan     09 Kasım 2010 11:08 |
‎Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'üN 72 ci ölüm yıldönümünde sevgi saygı rahmetle ve hasretle anıyoruz, arıyoruz
saygılarımla
erhan yakar

YÖNETİCİ     06 Kasım 2010 11:52 |
PİYADE HASAN ÜNVER 26 EKİM 2010 TARİHİNDE ANTALYA DA SAFRA KESESİNDEN AMELİYAT OLMUŞTUR. GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ. AHMET ÖZTAŞ
İLETİŞİM : 0532 257 57 12

YÖNETİCİ     24 Ekim 2010 20:15 |
Sayın Gürpınar
23 Ekim 2010 Cumartesi, 12:50 tarihinde Mustafa Erol tarafından eklendi
Ersen Gürpınar
22 Ekim, 11:37
Şikayet EtBen görevim olmadığı halde görevde iken bile bu mücaadelenin neferiydim çektiğim acıların belgesini Balçovada Temad ziyaretinde hukukçularınıza gösterdim . Yaptıklarımla övünmüyorum iktidar hırsım kişisel beklentim yok sadece milliyet blogta assubayların haklarını savunduğum 46 yazım 926.134 kişi tarafından okundu sizin cesaret edemediğiniz konuları www.emekliassubaylar.org sitesinde kamuoyu ve ilgililere duyuruyoruz; Basın ve kuvvet komutanlıkları bile bizi muhatap alırken sizler tarafından muhalif ilan edilmem bence sizin kaybınızdır.Ben hiçbirşeyi bugüne kadar sahiplenmedim sadece vefasızlara vefa duygusunu hatırlattım,Bundan sonra da başarıyı alkışlayıp yanlışı eleştireceğim; Siz beni eleştireceğiniz kadar görevinizi yapın bunun için o makama gönüllü oldunuz size sadece vicdan ve vebal kelimelerini hatırlatıyorum .Ne yazıkki size uzatılan eli değilde yalakları ve Mahmutların elini tuttunuz. iyi günler diliyorumNot.Bu yanıtın altına isim yazabilme yürekliliğini gösterebilseydiniz acaba siz gerçek TEMAD yönetiminimi temsil ediyorsunuz çakma birilerine ilerde kullanacakları reklamın amacınamı hizmet ediyorsunuzhttp://www.em/

www.em

Paylaş

Temad için ve mensuplarının özlük hakları ile ilgili olarak yaptığımız mitingimize her arkadaşımın mutlaka katkısı olmuştur. Tabi katkı çaba oranında çoktur veya azdır, katılamayanlarında gönlü bizimledir. Katılamayıp şırnaktan, sarıkamıştan, doğubeyazıttan arayan gönül desteği veren arkadaşlarımız olmuştur. Hepsine teşekkür ediyorum. Temadın hukukçularına gösterdiğinizi söylediğiniz belgeyi yayınlarsanız görevdeyken bile ne çaba sarfettiğinizi görenler daha iyi değerlendireceklerdir. Ayrıca Kuvvet Komutanlıklarının sizi muhatap aldığına dair yazışmalarınız var ise onlarıda yayınlarsanız arkadaşlarımız görmüş olur. Bir astsubaya bir başka arkadaşını yalak die değerlendirmesi kendisini küçük düşürür kabul edilecek söylem tarzı değildir. Bazıları hala Mahmut Erdem ismini kullanarak Genel Başkan veya Yönetimi suçlamayı görev edinmişlerdir. 09 Ekim 2010 günü bir arkadaşımız miting yerinde yanıma gelerek Mahmut Erdem ismi ile yazı yazanın kendisi olduğunu, görev yaptığı dönemde ismini açıklayamacağı özellikli bir görevde olduğundan bu ismi kullandığını ve derneğe üye olmak için geleceğini söyledi. Mitingden sonra derneğe gelerek ziyaret ettiğini ve isminin açıklanmasını istemediğini bildirmiştir. Kaldı ki Ahmet Öztaş Antalya şubemizin olağanüstü genel kurulunda Mahmut Erdemi tanıdığını adını soyadını bildiğini yönetim kurulu arkadaşlarımıza söylemiştir. Bunun gibi bir kaç arkadaşımızda derneğimize gelerek Mahmut Erdem ismi ile yazan şahsı tanıdıklarını söylemişlerdir. Bazı arkadaşlarımız hala kasıtlı olarak Mahmut Erdemin ben olduğumu yada yönetimden biri olduğunu vurgulamaya devam etmektedirler.

Mitingimizden sonra Otobüsün üstüne çıktın altında kaldın polemiği bile Temad hizmetinin dışında bir değerlendirmedir. Otobüsün üzeri müsait olsaydı katılımcıyı on bin kişiyide oraya olmayı düşünüyorduk. gönlünde Temad sevgisi olanın Temadın yaptığı çalışmanın her safasında her platformda her mecrasında yeri vardır.


Admin Comment:Yonetici Yorumu:
Sayın Temad Genel Başkanı Eski Antalya İl Başkanının delİlsiz müracaatı üzerine o tarihte Temad Başkan Yardımcısı Ertubay ÖZER'i suçlayıp . Sayın Mustafa EROL'un kendi başkan yardımcısını suçlayıp iftirayı ispatlayamadığı halde görevden neden aldığınıda sordum. Onuda herhalde sayın temad genel başkanınan bildirmişlerdir. Yalan beyanda bulunan kişi hakkında ne işlem yapmıştır. Şimdi o şahsın yüzüne nasıl bakabilmektedir suçlayanlar. Saygılarımla

AHMET ÖZTAŞ


357
Mesaj
<< Başlangıç < Önceki 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sonraki > Son >>